La hotelTe poți opri la bar. Te poți opri la restaurant. Cafeneaua de la Bea o ceașcă de cafea la cafenea, cine știe, poate va fi cea mai bună din oraș. Wi-Fi gratuit disponibil în zonă. Cere mai multe informații la check-in.
Special pentru turiștii care călătoresc cu mașina, este disponibilă o parcare. De asemenea, pentru oaspeții de la hotel sunt disponibile următoarele servicii: un salon de masaj, o saună și un centru spa. Amatorilor de sport le va plăcea un centru fitness, o sală de sport și un club de scufundări. Vei găsi următoarele servicii pentru divertisment la fața locului: o bibliotecă.
Aici te poți delecta cu proceduri acvatice, deoarece vei avea la dispoziție o piscină, un parc acvatic și o piscină în aer liber. Există camere de joacă pentru copii La hotel. Se vor simți atât de bine, că este posibil să poți petrece seara cu adulți. Ghișeul de asistență pentru excursii de la hotel te va ajuta să rezervi o excursie. Dacă vrei să ai o călătorie și mai confortabilă, poți comanda un serviciu de transfer.
Accesibil pentru oaspeții cu dizabilități: cu ajutorul ascensorului pot urca la etajele superioare. Servicii suplimentare pe care hotelul le oferă oaspeților: o spălătorie, curățătorie, check-in și check-out privat, călcătorie, închirieri de mașini și o cutie de valori. Personalul de la hotel va fi încântat să îți vorbească în engleză.
Dotări în camerăOaspeții vor găsi în cameră următoarele: un ceas deșteptător, a TV, un mini-bar, un halat de baie și papuci de casă. Dotările din cameră depind de categoria acesteia.
MeseGăsești informații despre tipul de masă inclus în tarif în detaliile referitoare la preț.
Informații suplimentareKnow Before You Go
- Cash transactions at this property cannot exceed EUR 500, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
- No pets and no service animals are allowed at this property.
Mandatory Fees and Taxes
You'll be asked to pay the following charges at the property:
- Tourism fee: EUR 1.50 per accommodation, per night
We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book.
Check-in: 15:00:00
Check-out: 11:00:00